Slides, A Slideshow Plugin for jQuery
KRG NUHT
Slide 1

Приймальна комісія

 • Телефони для довідок: 529-89-55, 529-73-41
 • Урядова "гаряча лінія": 1545
 • Slide 2

  Підготовчі курси: вступ та підвищення кваліфікації

 • Щодо вступу в коледж на навчання
 • Для підвищення кваліфікації на базі молодшого спеціалста
 • Slide 3

  181 Харчові технології (5.05170101 «Виробництво харчової продукції»)

 • Молодший спеціаліст з даного фаху виконує спеціальні роботи, пов’язані з організацією діяльності закладів ресторанного господарства
 • Slide 4

  181 Харчові технології (5.05170104 «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів»)

 • Найдревніша професія „пекар” та найпривабливіша - „кондитер” створили цю спеціальність
 • Slide 5

  241 Готельно-ресторанна справа (5.14010102 «Ресторанне обслуговування»)

 • Молодший спеціаліст з даного фаху виконує спеціальні роботи, пов’язані з організацією діяльності закладів ресторанного господарства
 • Slide 6

  071 Облік і оподаткування (5.03050901 «Бухгалтерський облік»)

 • Молодший спеціаліст з даного фаху має можливість займати посади бухгалтера в організаціях, підприємствах та установах різних галузей діяльності всіх форм власності, бухгалтера-ревізора, бухгалтера із розрахунку цін в підприємствах ресторанного господарства
 • Slide 7

  142 Енергетичне машинобудування (5.05060403 «Монтаж і обслуговування холодильно-компресорних машин та установок»)

 • Молодший спеціаліст може займати первинні посади: майстер; механік; технік з експлуатації та ремонту; технік-конструктор; керівник малого підприємства апарату управління; начальник дільниці
 • Example Frame

  тиждень соціально-гуманітарних дисциплін

  18-22.03.13 р. – тиждень соціально-гуманітарних дисциплін.

  В рамках тижня: вікторини, конференції, виставка стіннівок, театралізовані виступи.      

     

  З 18 по 22 березня 2013 року у коледжі  тривав тиждень соціально – гуманітарних дисциплін, який  було проведено з метою активізації творчої і пізнавальної діяльності студентів, щоб створити  умови і надати студентам можливість презентувати здобуті знання у нестандартних формах роботи, реалізувати виховний потенціал навчальних дисциплін.

           18 березня жваво і цікаво була проведена викладачем Букіною Л.М. вікторина для студентів груп БОР-9, БХК-64 (І курс), в ході якої студенти проявили свої, здобуті протягом навчання у коледжі, теоретичні знання з дисципліни Історія України.

           19 березня  викладач Гребеняк Д.В. провела з групою БВХП-15 лекційне заняття з розділу «Трудове право»  на тему: «Дисципліна праці. Дисциплінарна та матеріальна відповідальність працівників», яке сприяло формуванню в студентів правового мислення, розвитку в них вміння розв'язувати юридичні задачі та вихованню трудової культури.

  Згідно графіку проведення тижня на другому поверсі була організована виставку стіннівок за тематикою «Правове виховання і кримінальна відповідальність». В ній брали участь студенти II-IV курсів.

  У аудиторії № 209  протягом тижня тривала виставка юридичної літератури «Сторінками історії розвитку законів».

   

           21 березня зі студентами груп БОР-7, БОР-8 була проведена  студентська конференція за темою: «Основні віхи світової соціологічної думки», якій передувала тривала і клопітка дослідницька робота студентів та їх керівника Шанайди Т.В.

  22 березня викладачем Солошенко С.Г. проведено семінарське заняття на тему: «Феномен козацтва в історії  України» в групі БВХП-17, де студенти показали відео презентації та театралізовані виступи про козацьку минувшину, демонстрували та дегустували власноруч зготовлені страви козацької епохи.

   

  Отже, цей тиждень минув як один день і залишив яскраві спогади, а також дав позитивний заряд на успішне проходження екзаменаційної сесії.

  Автор: krg

  Н

  ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ, запланований на 27 БЕРЕЗНЯ 2020 року у зв'язку з карантином ВІДМІНЕНО!!!

  Н

  УВАГА! Проводиться набір на короткострокові підготовчі курси. Початок занять з червня місяця 2020 року. Довідки за тел. (050) 3571482, (044) 5298955.

  Мапа

  Template not found: snow1.tpl