Slides, A Slideshow Plugin for jQuery
KRG NUHT
Slide 1

Приймальна комісія

  • Телефони для довідок:+38(067)9825281,+38(066)5821028,(044)529-89-55, (044)529-73-41
  • Урядова "гаряча лінія": 1545
  • Slide 2

    Підготовчі курси

  • Вступ до коледжу на навчання
  • Slide 3

    181 Харчові технології (Виробництво харчової продукції)

  • Фаховий молодший бакалавр з цього фаху виконує спеціальні роботи, пов’язані з організацією діяльності закладів ресторанного господарства
  • Slide 4

    181 Харчові технології (Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів)

  • Найдревніша професія „пекар” та найпривабливіша - „кондитер” створили цю спеціальність
  • Slide 5

    241 Готельно-ресторанна справа

  • Фаховий молодший бакалавр з даного фаху виконує спеціальні роботи, пов’язані з організацією діяльності закладів ресторанного господарства
  • Slide 7

    142 Енергетичне машинобудування (Монтаж і обслуговування холодильно-компресорних машин та установок)

  • Фаховий молодший бакалавр може займати первинні посади: майстер; механік; технік з експлуатації та ремонту; технік-конструктор; керівник малого підприємства апарату управління; начальник дільниці
  • Example Frame

    7 березня доцентка кафедри експертизи харчових продуктів, Оксана Петруша, виступила з гостьовою лекцією перед збірною аудиторією студентів груп ХТ-27, ХТ 28 Київського фахового коледжу ресторанного господарства НУХТ, присвяченою темі складу харчових продуктів.


     

      

    Тема складу харчових продуктів відіграє критично важливу роль для майбутніх фахівців ресторанної сфери. Розуміння складу продуктів дозволяє ідентифікувати потенційні алергени, шкідливі добавки та інші небезпечні речовини. Знання хімічних процесів, що відбуваються під час приготування їжі, дозволяє контролювати смак, текстуру та аромат страв, а також, допомагає створювати не тільки смачні, але і корисні страви.

    Розуміння складу продуктів дозволяє розробляти страви для людей з різними дієтичними обмеженнями (вегетаріанці, вегани, люди з непереносимістю глютену тощо).

    Майбутні фахівці харчових технологій отримали інформацію про склад харчових продуктів, критерії оцінки якості та безпечності сировини та готової продукції, згадувались також аспекти якості та безпечності на всіх етапах харчового ланцюга. Студенти активно брали участь в обговоренні.

    На завершення лекції викладачка запросила випускників коледжів до навчання в НУХТ за спеціальністю«Технологічна експертиза та безпека харчової продукції».

     


    7 березня для здобувачів освіти 3 та 4 курсів спеціальності 181 Харчові технології ВСП «Київський фаховий коледж ресторанного господарства НУХТ» була проведена гостьова лекція на тему: «Хлібні традиції: незвичайні хлібні вироби з різних куточків планети».

    Лекцію провела викладачка кафедри технології хлібопекарських і кондитерських технологій Національного університету харчових технологій доцент, кандидат технічних наук Бондаренко Юлія Вікторівна.

    Викладачка розказала про історію виникнення національних видів хлібобулочних виробів, про традиції випікання, які сформувалися під впливом місцевих звичаїв. Лекторка розповіла про італійську чіабату, французький багет, англійський тостовий хліб, німецький бретель та єврейську халу. 

    Здобувачів освіти ознайомили з технологіями виготовлення цих виробів, особливостями їх випікання, характеристиками готових виробів та специфіку масового виробництва в сучасних умовах.

    Студенти були дуже задоволені від отриманої інформації і висловили велику подяку організаторам заходу та лекторці Юлії Бондаренко за дуже цікаву та ґрунтовну лекцію.



     

    7 березня 2025 року для здобувачів освіти освітньо-професійної програми «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів» відбулася гостьова онлайн-лекція на тему: «Просто макарони: чи справді там все так просто».

    Лектор – кандидат технічних наук, доцент кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Національного університету харчових технологій – Грищенко Анна Миколаївна.

    Вона розповіла про асортимент продукції, сировину, з якої виготовляють макаронні вироби, та технологію виробництва в сучасних умовах. Також були розказані цікаві історичні факти про макаронні вироби та про зміни технології, які відбулися з розвитком умов виробництва.

    Щиро дякуємо лектору за цікаву на актуальну інформацію.

    Template not found: snow1.tpl